Найближчі футбольні матчі 2022 року

Інформація про майбутні футбольні матчі оновлюється щотижня.

Футбольні матчі до 7 серпня включно:

TT – турнірна таблиця.

Англія - Прем'єр-ліга:
5.08 Кристал Пелас – Арсенал
6.08 Фулхем – Ліверпуль
6.08 Борнмут - Астон Вілла.
6.08 Лідс Юнайтед - Вулвергемптон
6.08 Ньюкасл Юнайтед – Ноттінгем Форест
6.08 Тоттенхем Хотспур - Саутгемптон
6.08 Евертон – Челсі
7.08 Лестер Сіті – Брентфорд
7.08 Манчестер Юнайтед - Брайтон енд Гоув Альбіон
7.08 Вест Хем Юнайтед – Манчестер Сіті.

Німеччина Бундесліга:
5.08 "Айнтрахт" - "Баварія".
5.08 Борусія Д – Байєр
5.08 Уніон – Герта
5.08 Кельн - Шальке 04
5.08 Боруссія М – Хоффенхайм
5.08 Вольфсбург проти
5.08 Бохум – Майнц
5.08 Аугсбург – Фрайбург
5.08 Штутгарт – РБ Лейпциг

Аргентина-Примера:
1.08 Патронато (8-й у TT) – Бока Хуніорс (13-й у TT)
5.08 Himnasía y Esgrima (2 місце в TT) – Godoy Cruz (5 місце в TT)
6.08 Бенфілд (14-й у TT) – Патронато (8-й у TT)
6.08 Арсенал Саранді (21-й у TT) – Атлетіко Тукуман (1-й у TT)
6.08 Тальєрес (24-й у TT) – Аргентинос Хуніорс (3-й у TT)
7.08 Тальерес (24-й у TT) проти Архентинос Хуніорс (3-й у TT)
7.08 Бока Хуніорс (13-й у TT) – Платенсе (6-й у TT)
7.08 Сан-Лоренцо (10 місце в ТТ) – Естудіантес (1 місце в групі B)
7.08 Ньюеллс Олд Бойз (6 місце в TT) – Колон (17 місце в TT)

Бразилія – Серія А:
1.08 RB Bragantino (8-й у TT) – Жувентуд (20-й у TT)
2.08 Сантос (9-й у TT) – Флуміненсе (3-й у TT)
6.08 Авай (16 місце) – Корінтіанс (2 місце в TT)
6.08 Атлетіко Гояненсе (19-й у TT) – РБ Брагантіно (8-й у TT)
7.08 Палмейрас (1-й у TT) – Гояс (11-й)
7.08 Флуміненсе (3-й у TT) – Куяба (17-й)
7.08 Форталеза (18-й у TT) – Інтернасьонал (6-й у TT)
7.08 Атлетіко Мінейро (7 місце в ТТ) – Атлетіко Паранаенсе (4 місце в ТТ)

Кубок Південної Америки, 1/4 фіналу:
2.08 Насьональ М (Угурвай) – Атлетіко Гойяніенсе (Бразилія)
3.08 Депортіво (Іспанія) vs Тачіра (Венесуела)
3.08 Сан-Паулу (Бразилія) – Сеара (Бразилія)
4.08 Мельгар (Перу) - Інтернасьйон (Бразилія)
5.08 Мельгар (Перу) - Інтернасьйон (Бразилія)

Кубок Лібертадорес, 1/4 фіналу:
3.08 Корінтіанс (Бразилія) – Фламенго (Бразилія)
4.08 Атлетіко Мінейро (Бразилія) - Палмейрас (Бразилія)
4.08 Велес Сарсфілд (Аргентина) - Таглерес (Аргентина)
5.08 Атлетіко Паранаенсе (Бразилія) – Естудіантес (Аргентина)

Чемпіонат Португалії:
5.08 Бенфіка – Арока.
6.08 Ріо візела
6.08 Ешторіл проти Фамалікана
6.08 Порту – Марітіму
7.08 Санта Клара – Каса Піа
7.08 Брага – Спортінг
7.08 Чавес – Віторія Гімарайнш
7.08 Портімоненсе – Боавішта

Третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів УЄФА.
2.08 5 матчів
3.08 5 матчів

Ліга конференцій, 3-тя кваліфікація. круглий.
3.08 4 матчі
4.08 28 збігів :scream:

Ліга Європи, 3 кваліфікація. круглий:
4.08 7 матчів.

Кубок Італії, 1 раунд:
5.08 4 матчі
6.08 4 матчі
7.08 4 матчі

Ліга 1 Франції:
6.08 10 матчів.